Carice van Houten
Carice van Houten Profile Photo

Carice van Houten

Famous As
Actress
Birth Name
Carice Anouk van Houten
Birth Date
Sep 5, 1976
Birth Place
Leiderdorp, Netherlans
Carice van Houten Movie Filmography
Title Star As Genre Info
Domino (2018) Alex - -
Greta Garbo Greta Garbo - -
I Am Not a Bird Ines - -
Title Star As Genre Info
Brimstone Anna - -
Race (2016) Leni Riefenstahl - -
Title Star As Genre Info
Incarnate - - -
Title Star As Genre Info
Jackie (2013) Sofie - -
The Fifth Estate Birgitta Jonsdottir - -
Title Star As Genre Info
Alles is familie Winnie de Roover - aka "Family Way"
Antony and the Johnsons: Cut the World - VI -
Game of Thrones Melisandre TV -
Title Star As Genre Info
Black Butterflies Ingrid Jonker - aka "Smoke and Ochre"
Intruders Susanna - -
U & Eye Cleaner - -
Title Star As Genre Info
Black Death Langiva - -
De gelukkige huisvrouw Lea - aka "The Happy Housewife"
In therapie Aya TV -
Repo Men Carol - -
Title Star As Genre Info
From Time to Time Maria Oldknow - -
Gewoon Hans Carice Van Houten TM -
Komt een vrouw bij de dokter Carmen - aka "Stricken"
Title Star As Genre Info
Dorothy Mills Jane Van Dopp - aka Dorothy (France)
Valkyrie Nina von Stauffenberg - aka Walkure (Germany)
Title Star As Genre Info
Alles is liefde Kiki Jollema - aka Love Is All
Title Star As Genre Info
Black Book Rachel Stein / Ellis de Vries - aka Das schwarze Buch (Germany)
Ik omhels je met 1000 armen Samarinde - aka A Thousand Kisses
Title Star As Genre Info
Boy Meets Girl Stories #1: Smachten - TM -
Knetter Lis - aka Bonkers
Lepel Juffrouw Broer - -
Zwarte zwanen Marleen - aka Black Swans
Title Star As Genre Info
De passievrucht Monika - aka Father's Affair
Title Star As Genre Info
Het everzwijn Pandora - -
Title Star As Genre Info
AmnesiA Sandra - -
De acteurs Ellie TV -
Minoes Minoes - aka Undercover Kitty
Storm in mijn hoofd Erwtenbloesem, Titania - -
Title Star As Genre Info
Goede daden bij daglicht: Op weg Carola TM -
Title Star As Genre Info
Suzy Q Suzy TM -
Title Star As Genre Info
Ivoren wachters - - aka Ivory Guardians
Title Star As Genre Info
3 ronden Emily - -